Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /home/wree/domains/teoriespiskowe.pl/public_html/engine/classes/rss.class.php on line 48 Podsumowanie DO FILMÓW TYPU BIG PICTURE , Zeitgeist » Teorie spiskowe, zeitgeist, iluminaci, masoneria, bilderberg, NWO

 
Teorie spiskowe - niewyjaśnione zjawiska, zeitgeist, ufo, iluminaci, new world order, darmowa energia, kto rządzi światem, masoneria, bilderberg » Zeitgeist » Podsumowanie DO FILMÓW TYPU BIG PICTURE , Zeitgeist

Podsumowanie DO FILMÓW TYPU BIG PICTURE , Zeitgeist

  7 Marzec 2009 9318 / 1 | Kategoria: Zeitgeist
Podsumowanie DO FILMÓW TYPU BIG PICTURE , Zeitgeist

Oglądając tego typu filmy, trudno nie przyznać racji autorom iż ich sugestie co do istnienia instytucji, stowarzyszeń, czy też "grup trzymających władzę" dążących do scentralizowanej władzy światowej, są słuszne. Tylko popatrzmy na ten problem z innej strony, co zrobić aby 6 mld ludzi funkcjonowało i żyło z sobą , nie robiąc sobie krzywdy? Co rewolucja światowa? miliony ofiar i zmiany na górze, a potem to co w ZSRR, czyli koniec końców inna forma totalitaryzmu. Nie ma odpowiedzi co zrobić konkretnie, aby zmienić ten porządek i nie dopuścić do świata z Orwellowskiej wizji. Sto lat temu było nas na Ziemi trochę ponad miliard, teraz zbliżamy się(albo już przekroczyliśmy) do 6mld, także trzeba było coś wymyślić aby takie stado się czymś zajeło, więc stary sposób kija i marchewki okazał się najlepszy, pokazano nam że musimy zdobywać pieniądze, bo to one mają dać nam szczęście, dzięki nim mamy kupować nowe gadżety autka, zapewniać super wykształcenie dzieciom i w całym tym pędzie nie wgłębiać się w żadne filozoficzne mędrkowanie.
Jak już się robi za dobrze i jest za dużo ludzi z kapitałem, który nie są w stanie skonsumować , a go gromadzą to albo wywołuje się kryzysy światowe, aby z powrotem mogli gonić białego królika, albo jak kryzys go nie skruszył to zaprasza się do "klubu".
Czemu nie karmimy Afryki, pomijając że tam nie ma ropy, nie chcą im dać żarcia bo wiedzą że przyrost naturalny eksplodowałby na tym kontynencie, więc wygodniej jest wydawać kasę na zbrojenia wywoływać konflikty zbrojne a przy okazji populacja się trochę obniży.
Generalnie jesteśmy za nisko rozwinięci aby żyć w jakimś utopijnym systemie, aby ewulować musiałaby się zmienić cała ludzkość, co jest mało prawdopodobne patrząc na to co potrafi zrobić sąsiad-sąsiadowi, o seryjnych mordercach nie wspominając. Reasumując albo nas czeka zagłada wywołana przez nas samych lub siły wyższe i na jej gruzach powstanie coś lepszego, albo czeka nas długa droga ewolucyjna i staniemy się lepszymi istotami, które będą umiały żyć w symbiozie z tak genialnym "stworzeniem" jakim jest nasza planeta.Ale bardziej skłaniam się że z butelek po pepsi za 50 mln lat pod grubą warstwą ziemi będzie znowu ropa a my podzielimy los dinozaurów.
ansmola
Słowniki i translatory internetowe online! dodajdo
 (Głosów: 20)
Dodal : ansmola | [1]

Komentarz nr1 7 Kwiecień 2009 22:27

antonmac
Grupa: Gość
Rejestracja : --
Komentarzy: 0
GG: --
W sugestiach to mogę polemizować ale dokument raczej jest wiarygodnie zapisany! i połowiczną prawdą jest ?!.

Zaczynam wątpić w jakim świecie żyję, czy? raczej egzystóję na prawie gdzie oszołomy robią kariery polityczne a kryminał żądzi w polityce? i jako prosty człowiek gdzie trafiła do mnie informacja o! zawikłanych sprawach normalnie nie dociera do mnie!. A raczej nas!!!

 

Powered by Teorie Spiskowe
kontakt/reklama