Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /home/wree/domains/teoriespiskowe.pl/public_html/engine/classes/rss.class.php on line 48 Zeitgeist » Teorie spiskowe, zeitgeist, iluminaci, masoneria, bilderberg, NWO

 
Teorie spiskowe - niewyjaśnione zjawiska, zeitgeist, ufo, iluminaci, new world order, darmowa energia, kto rządzi światem, masoneria, bilderberg » Zeitgeist

Zeitgeist Movement TV

  18 Kwiecień 2012 8547 / 3 | Categorie: Zeitgeist
Telewizja internetowa Zeitgeist po angielsku

Zeitgeist Movement TV
Autor: skrzyh | [3 Komentarzy]

Podsumowanie DO FILMÓW TYPU BIG PICTURE , Zeitgeist

  7 Marzec 2009 9162 / 1 | Categorie: Zeitgeist
Podsumowanie DO FILMÓW TYPU BIG PICTURE , Zeitgeist

Oglądając tego typu filmy, trudno nie przyznać racji autorom iż ich sugestie co do istnienia instytucji, stowarzyszeń, czy też "grup trzymających władzę" dążących do scentralizowanej władzy światowej, są słuszne. Tylko popatrzmy na ten problem z innej strony, co zrobić aby 6 mld ludzi funkcjonowało i żyło z sobą , nie robiąc sobie krzywdy? Co rewolucja światowa? miliony ofiar i zmiany na górze, a potem to co w ZSRR, czyli koniec końców inna forma totalitaryzmu. Nie ma odpowiedzi co zrobić konkretnie, aby zmienić ten porządek i nie dopuścić do świata z Orwellowskiej wizji. Sto lat temu było nas na Ziemi trochę ponad miliard, teraz zbliżamy się(albo już przekroczyliśmy) do 6mld, także trzeba było coś wymyślić aby takie stado się czymś zajeło, więc stary sposób kija i marchewki okazał się najlepszy, pokazano nam że musimy zdobywać pieniądze, bo to one mają dać nam szczęście, dzięki nim mamy kupować nowe gadżety autka, zapewniać super wykształcenie dzieciom i w całym tym pędzie nie wgłębiać się w żadne filozoficzne mędrkowanie.
Jak już się robi za dobrze i jest za dużo ludzi z kapitałem, który nie są w stanie skonsumować , a go gromadzą to albo wywołuje się kryzysy światowe, aby z powrotem mogli gonić białego królika, albo jak kryzys go nie skruszył to zaprasza się do "klubu".
Czemu nie karmimy Afryki, pomijając że tam nie ma ropy, nie chcą im dać żarcia bo wiedzą że przyrost naturalny eksplodowałby na tym kontynencie, więc wygodniej jest wydawać kasę na zbrojenia wywoływać konflikty zbrojne a przy okazji populacja się trochę obniży.
Generalnie jesteśmy za nisko rozwinięci aby żyć w jakimś utopijnym systemie, aby ewulować musiałaby się zmienić cała ludzkość, co jest mało prawdopodobne patrząc na to co potrafi zrobić sąsiad-sąsiadowi, o seryjnych mordercach nie wspominając. Reasumując albo nas czeka zagłada wywołana przez nas samych lub siły wyższe i na jej gruzach powstanie coś lepszego, albo czeka nas długa droga ewolucyjna i staniemy się lepszymi istotami, które będą umiały żyć w symbiozie z tak genialnym "stworzeniem" jakim jest nasza planeta.Ale bardziej skłaniam się że z butelek po pepsi za 50 mln lat pod grubą warstwą ziemi będzie znowu ropa a my podzielimy los dinozaurów.
ansmola
Autor: ansmola | [1 Komentarzy]

Zeitgeist 2 : Addendum (polskie napisy)

  30 Styczeń 2009 15570 / 1 | Categorie: Zeitgeist
Zeitgeist 2 : Addendum (polskie napisy)

Film dokumentalny w reżyserii Petera Josepha, będący kontynuacją filmu Zeitgeist, the Movie.Tym razem Peter Joseph skupił się na omówieniu systemu monetarnego, działalności “economic hitmen”, oraz na potencjalnej alternatywie dla obecnej gospodarki w postaci utopijnego The Venus Project.
Zeitgeist 2 : Addendum (polskie napisy)
Autor: admin | [1 Komentarzy]

Zeitgeist

  22 Wrzesień 2008 12092 / 2 | Categorie: Zeitgeist
2 godziny film pt Zeitgeist polecam wszystkim maniakom teorii spiskowej
Ja osobiście nie żałuje tych 2 godzin ..
zapraszam do obejrzenia filmu i komentowania

Zeitgeist

Autor: admin | [2 Komentarzy]

 

Powered by Teorie Spiskowe
kontakt/reklama