Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /home/wree/domains/teoriespiskowe.pl/public_html/engine/classes/rss.class.php on line 48 KRYZYS ŚWIATOWY » Teorie spiskowe, zeitgeist, iluminaci, masoneria, bilderberg, NWO

 
Teorie spiskowe - niewyjaśnione zjawiska, zeitgeist, ufo, iluminaci, new world order, darmowa energia, kto rządzi światem, masoneria, bilderberg » wspolczesne teorie spiskowe » KRYZYS ŚWIATOWY

KRYZYS ŚWIATOWY

  13 Grudzień 2008 13201 / 8 | Kategoria: wspolczesne teorie spiskowe
NOWY KRYZYS ŚWIATOWY
Czy to co obserwujemy na rynkach finansowych
jest spowodowane tylko przerostem wartości akcji, słabą gospodarką, czy też
celowym działaniem mocarstwa, które poczuło oddech konkurencji na plecach.
USA ze swoim słabnącym "zielonym" i hossa na giełdzie spowodowały napływ kapitału
na giełdę, dużo szybko rosnących w potege ruskich krezusów zaczeło pchac tam zarobione bądz ukradzione dolarki
i kożystać z ogólnoświatowej hossy.
Do nich dołączyli arabowie, którzy też korzystali z wysokich cen czarnego złota i trzeba było gdzieś to poupychać,
no to giełda, chiniole to samo, a europa ze swoim euro też się podpieła w tym Polska i nasze szczęśliwe twarze z
ulokowanych w funduszach i na kontach maklerskich złotówkach.
Ale cóż "Wielki Brat" nie śpi i już na początku roku zaczęła się akcja zwana dzisiaj "KRYZYS SWIATOWY".
FED zaciska pentle (wycofuje pieniadz z rynku) aby zebrac "żniwa"
Chodzi o to ze sztucznie wywoluje sie krach na giełdzie po to aby korporacje plajtowały, wtedy mozna je tanio wykupic. A wykupuja je firmy z kregu banku centralnego.
Pozniej poluzowuje sie, robi sie koniunktura do inwestowania, powstaja nowe firmy, ludzie pracuja, bogaca sie, i po jakims czasie ponownie zaciska sie petelke i robi zniwa :)
Zasada jest od zawsze ta sama, tanio kupic, drogo sprzedac...
trzeba wiedziec tylko kiedy albo stworzyc sobie bank centralny, ktory manipuluje rynkiem, tak jak to zrobiło przed wieloma laty kilku najwiekszych bankowców w usa. Teraz opłacaja rzad a całe amerykanskie społeczeństwo zyje na ich kredycie.
Ich cel... globalizacja, a docelowo władza i kontrola absolutna w formie rządu swiatowego.
Kto tak naprawdę stracił na krachu? najbardziej ruski posprzedawali na szybko te swoje aktywa i w złoto, arabowie -ropa na ryj, tankujemy już za 3,50.
A w Stanach dolar rośnie sytuacja się będzie stabilizować , nowy prezydent, a jak coś pójdzie nie tak to zawsze można zwalić że to kolorowy nie dał sobie rady.
Na początku tego roku amerykanie zapowiedzieli próbne manewry wojsk w największych miastach, odbywały się one dziwnie w czasie kiedy wybuchła panika na
giełdzie, tak wrazie czego żeby patryjotyczny naród amerykański się nie zbuntował.
smola
Słowniki i translatory internetowe online! dodajdo
 (Głosów: 91)
Dodal : ansmola | [8]

Komentarz nr1 25 Styczeń 2009 20:00

Demostenes
Grupa: Gość
Rejestracja : --
Komentarzy: 0
GG: --
Mam nadzieję że to co zostało powyżej opisane, niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Zdrowy rozsądek jednak każe myśleć inaczej. Moim zdaniem tzw. wielki kryzys służyć będzie megakorporacjom. Wydaje mi się że w tej chwili ludzie, którzy faktycznie rządzą USA, po cichu obmyślili dokładnie plan jak spowodować upadek państw które mają szanse na przegonienie wszechmocnych. Chiny może to mimo wszystko ominąć i tutaj powstają dwa fronty. Chiny + kraje Afryki i Stany wraz z Europą, która będzie w ich kieszeni. Kwestia Rosji ... czy jest szansa, żeby została autonomiczną ? Nadchodzą czasy żywcem wyciągnięte z S-F , gdzie nie ma państw na Ziemi, a firmy.

Komentarz nr2 27 Styczeń 2009 11:07

ansmola
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 13.12.2008
Komentarzy: 7
GG: --
Megakorporacje, czy też inne ugrupowania typu iluminaci, czy też w naszej rzeczywistości "Grupa trzymająca władze"- oni wszyscy pociągają za sznurki, a rządy i politycy to tylko kukły, wiadomo że 90% światowego kapitału jest w posiadaniu 9% ludzi i to oni stoją na szczycie piramidy, pytanie tylko czy dogadają się ci ze wschodu z tymi z zachodu, a wtedy to albo "Orwell" albo apokalipsa.

Komentarz nr3 13 Kwiecień 2009 18:29

X3GaM3
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 13.04.2009
Komentarzy: 1
GG: --
Niestety czas nagli a oni działają. Jeśli nic nie zrobią w Ameryce to nas to również dopadnie a wtedy będzie już za pózno;/

Komentarz nr4 17 Kwiecień 2009 10:24

jarobert
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 16.04.2009
Komentarzy: 3
GG: --
Ja myślę, że już jest za późno. Ładnie to sobie zaplanowały ludziki z pieniążkami. Wszystko zmierza ku tej jednej wielkiej ściemie jaką jest Nowy Porządek i mimo, że ludzie zdają sobie sprawę a coraz więcej będzie sobie zdawać, nic zupełnie na to nie poradzimy, nie poradzą.
"Co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie". Zwykli, przeciętni zjadacze chleba (ok 90%populacji), nie dadzą rady małemu procentowi bogaczy, którzy będą za sobą mieli wojsko, pieniądze, naukowców.

Fajne życie nas czeka. Jak ludziki z Warcrafta :
-YES MASTER
-YES MASTER
-YES MASTER

Komentarz nr5 30 Kwiecień 2009 17:02

haheha
Grupa: Gość
Rejestracja : --
Komentarzy: 0
GG: --
Wiecie co jest najlepsze? To, że jest to strona ze spiskami nt. rządzących elit ( czyli z filmu Alexa - EndGame głównie bankierami ) a tymczasem po lewej stronie widzimy piękną reklamę banku OpenFinance i wy ( czytelnicy tych bzdur ) dajecie zarobić cwaniaczkowi, który za robienie wam wody z mózgu bierze kaskę.

sprostuje jeszcze tylko swoją poprzednią wypowiedź: to co napisałem powyżej nie znaczy, że wierzę we wszystko co podają mi mass-media itp itd. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że 30% to ta tzw. papka medialna i uważam że w całym NWO jest ziarno prawdy ale bez przesady z ta reklama po lewej. To jest własnie typowe zagranie na kaskę.

Komentarz nr6 30 Kwiecień 2009 17:36

admin
Grupa: Administrator
Rejestracja : 7.03.2009
Komentarzy: 3
GG: admin
Właśnie najlepsze jest to żeby strona działała wykorzystując instrumenty ,których działalność obnaża i w tym jest największa przewrotność, ale nie to w tym wszystkim chodzi, a o wolność słowa, by tak jak ty każdy mógł wyrazić swoja opinie .
(a nawiasem mówiąc dochody nie pokrywają nawet 1/10 utrzymania serwisu wiec nie mów ze nabijam sobie kasę)

Komentarz nr7 1 Maj 2009 11:06

ansmola
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 13.12.2008
Komentarzy: 7
GG: --
Mi tam reklamy nie przeszkadzają, a jeżeli dzięki nim takie stronki mogą istnieć to jeszcze śmieszniej się robi ,jak to słusznie admin zauważył i zgadzam się że dużo teorii jest stekiem bzdur , ale są też perełki i to od nas zależy czy je wyłowimy czy też nie, a najważniejsza jest wolność słowa.

Komentarz nr8 10 Luty 2018 19:20

ikezapy
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 10.02.2018
Komentarzy: 1
GG: --

 

Powered by Teorie Spiskowe
kontakt/reklama