Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /home/wree/domains/teoriespiskowe.pl/public_html/engine/classes/rss.class.php on line 48 wspolczesne teorie spiskowe » Teorie spiskowe, zeitgeist, iluminaci, masoneria, bilderberg, NWO

 
Teorie spiskowe - niewyjaśnione zjawiska, zeitgeist, ufo, iluminaci, new world order, darmowa energia, kto rządzi światem, masoneria, bilderberg » wspolczesne teorie spiskowe

Inkrementalizm

  4 Wrzesień 2012 54468 / 18 | Categorie: wspolczesne teorie spiskowe
Inkrementalizm


Jesteśmy mordowani. Abyśmy nie zauważyli tego wielkiego ludobójstwa, wybrano tzw. inkrementalizm – mordu dokonuje się w sposób powolny, tak żebyśmy się nie zorientowali, że dzień po dniu jest coraz gorzej. Atak idzie nie tylko na ekonomię i poziom życia, ale głównie na nasze zdrowie. Ludzie jednak to zauważają, choć jeszcze nie potrafią połączyć w sensowną całość.
Jednak dla tych, którzy choć trochę czasu poświęcili na tzw. “teorie konspiracji” wszystko jest jasne. Dokonywana jest tzw. “depopulacja” globu – czyli wielka eksterminacja ludzkości. Nie są to wnioski wyssane z palca – nie brakuje dokumentów, łącznie z oficjalnymi zaleceniami ONZ, które nie pozostawiają wątpliwości, że celem działań globalistów jest nasza śmierć.
Autor: skrzyh | [18 Komentarzy]

Apel Polaków do Obywateli Europy i Świata.

  4 Czerwiec 2012 14292 / 4 | Categorie: wspolczesne teorie spiskowe
Apel Polaków do Obywateli Europy i Świata. "Każdy ma prawo do rzetelnego śledztwa".

Ten Apel, przygotowany przez Solidarnych 2010, jest specjalnie napisany dla osób które kompletnie nie orientują się - słyszały tylko, że spadł samolot kiedyś z polskim prezydentem i że "były naciski". Ten Apel w pigułce podaje podstawowe fakty, ale także - co ważne - cały kontekst! Dlatego tak ważne jest rozpowszechnienie tego tekstu. Prosimy zwłaszcza o wysyłanie znajomym za granicą linku do wersji angielskiej:
Appeal of the Polish Nation to The Citizens of Europe and the World for Help
Pani Ewie Stankiewicz serdecznie dziękujemy, sądzimy, że także w imieniu naszych Czytelników, za tę niezwykle ważną inicjatywę i jej realizację!
Redakcja wPolityce.pl
Autor: skrzyh | [4 Komentarzy]

Jestem w stanie zrozumieć...

  4 Czerwiec 2012 14395 / 28 | Categorie: wspolczesne teorie spiskowe
Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś może nie akceptować i nie rozumieć całego konceptu Nowego Porządku Świata.
Jestem w stanie zrozumieć, że ludzie nie zauważają jak jesteśmy mordowani, ponieważ abyśmy nie zauważyli tego wielkiego ludobójstwa, wybrano tzw. inkrementalizm – mordu dokonuje się w sposób powolny, tak żebyśmy się nie zorientowali, że dzień po dniu jest coraz gorzej. Atak idzie nie tylko na ekonomię i poziom życia, ale głównie na nasze zdrowie.
Ja jestem w stanie zrozumieć...
Autor: skrzyh | [28 Komentarzy]

Polska od Estonii po Adriatyk

  22 Luty 2010 27876 / 5 | Categorie: wspolczesne teorie spiskowe
Polska od Estonii po Adriatyk


George Friedman, znany amerykański politolog z Teksasu, w książce "Następne 100 lat" ogłosił swoją wizję przyszłości. Przewiduje w niej, że Polska stanie się światowym mocarstwem. Fajnie? Przyjrzyjmy się bliżej tej wizji.
Polska od Estonii po Adriatyk
Autor: dzon | [5 Komentarzy]

BACKSCATTER X-Ray wirtualny podglądacz.

  30 Grudzień 2009 18625 / 5 | Categorie: wspolczesne teorie spiskowe
W Amsterdamie, Nowym Yorku i Los Angeles i na innych lotniskach już od lat przy odprawie osobowej są stosowane Body Scannery.

Jak podaje gazeta THE DAILY TELEGRAPH (2008) dotarto do dokumentów komisji EU mówiące o tym, że od kwietnia 2010 (!) na wszystkich lotniskach europejskich będą wdrożone podobne ale znacznie ulepszone skanery całego ciała gości linii lotniczych.
Pasażerowie linii lotniczych skanowani przez BACKSCATTER X-Ray za pomocą promieni rentgena, będą zmuszeni poddać się 30 sekundowym ujęciom czarno białym.


BACKSCATTER X-Ray wirtualny podglądacz.
Autor: david_che | [5 Komentarzy]

Baphomet, Bafomet – tylko mistyczne ślady?

  12 Grudzień 2009 198145 / 606 | Categorie: wspolczesne teorie spiskowe
Baphomet, Bafomet – tylko mistyczne ślady?

Baphomet, Bafomet – tylko mistyczne ślady?


Zeznający podczas procesu Templariusze często przedstawiali Baphometa jako głowę, rzekomo chodzi tu o głowę Jana Chrzciciela lub o twarz Jezusa Chrystusa odciśniętą na całunie Turyńskim, który rzekomo był w posiadaniu Templariuszy.

Ciekawy może być fakt, że sama nazwa Baphomet, czytana wspak daje Temohpab, czyli Templi omnium hominum pacis abbis tj. opat świątyni pokoju wszechludzkości.

Tyle Wikipedia...

Siedem wielkich krużganków, labirynt cel, wież, korytarzy i tajemnych przejść, to opis gigantycznego klasztoru Templariuszy Convento de Cristo w Tomarze.

Nadano go im w nagrodę za pomoc w zwalczaniu Maurów.

Rozkwit przeżył po kasacji zakonu w 1312 r. - wśród fali prześladowań Portugalia pozostała jedynym miejscem w Europie przyjaznym rycerzom zakonnym, a król Klemens V przekształcił ich w zakon Chrystusa.

Legenda mówi, że oskarżenia o kult Bafometa tu właśnie się potwierdzają, wystarczy dobrze się porozglądać.


Autor: david_che | [606 Komentarzy]

Cyfrowy Anioł Stróż

  12 Grudzień 2009 13336 / 1 | Categorie: wspolczesne teorie spiskowe

Cyfrowy Anioł Stróż

Cyfrowy Anioł Stróż


Na początku lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia, będąc małym chłopcem po przygodach z nicianym telefonem i telegrafem Morsa, zbudowałem własnoręcznie proste radio do odbioru rozgłośni długofalowych.

W skład urządzenia wchodziła 44-o zwojowa cewka nawinięta na pudełku zapałek, kondensator 120pf i dioda germanowa wraz ze słuchawkami 2000 omów z czasów cesarza Wilhelma a całość uzupełniała 30 metrowa antena wraz z uziemieniem.
Radio nie wymagało żadnego zasilania prądem a zastąpienie słuchawek głośnikiem z transformatorem pozwalało na swobodne słuchanie odbiornika przez innych domowników.

Kiedyś tam wiedziony poznawczym instynktem młodego technika, zacząłem marzyć o bezprzewodowych słuchawkach.

Realizacja pomysłu okazała się bardzo prosta, ponieważ wystarczyło ułożyć w pokoju wzdłuż ścian 80 metrów emaliowanego drutu miedzianego w formie zwojnicy a końcówki podłączyć do gniazdka dodatkowego głośnika naszego domowego radia Stolica.

Pole magnetyczne wysyłane przez cewkę z 80 metrów miedzianego drutu indukowało w 2000 omowych słuchawkach sygnał dźwiękowy pozwalający na względnie dobre słuchanie radia.

Sygnał był niestety tylko słyszalny w obrębie pokoju więc podłączyłem słuchawki do stu zwojowej cewki nawiniętej na pudełku zapałek, co pozwoliło mi na słuchanie radia nie tylko w domu ale i ogrodzie.

Na szczęście moje eksperymenty nie trwały zbyt długo jako że, przebywanie w tak silnym polu magnetycznym na pewno do zdrowych nie należy...

Jako dziecko nie wiedziałem wtedy, że ocieram się w moich eksperymentach o podstawy niezbyt przyjaznych człowiekowi technologii przyszłości.

Autor: david_che | [1 Komentarzy]

Piramida kapitalizmu

  2 Grudzień 2009 16964 / 10 | Categorie: wspolczesne teorie spiskowe
Kapitalizm w sposób obrazowy

Piramida kapitalizmu
Autor: david_che | [10 Komentarzy]

"Gorzka słodycz stewii"

  1 Grudzień 2009 13132 / 0 | Categorie: wspolczesne teorie spiskowe
"Gorzka słodycz stewii"

Ci co znają stewię, cenią gorzkawy posmak jej słodyczy.

Wiedzą, że jest on przejawem jej cennych właściwości leczniczych.

Lecz historia stewii jest jeszcze bardziej gorzka niż jej słodycz, która przewyższa 150 krotnie słodycz rafinowanego cukru.
"Gorzka słodycz stewii"

Choć zapiski historyczne wskazują, że przez Indian Guarani jest używana od setek lat w naszym współczesnym świecie ciągle nie może uzyskać właściwego uznania.
Już w XVI w. była tak znana do słodzenia potraw, że nawet hiszpańscy konkwistadorzy nauczyli się ją rozpoznawać i stosować.

A mimo to w 1984 roku na wniosek producenta Nutra Sweetu (aspartamu) czyli słynnego multikoncernu Monsanto FDA (Food and Drug Administration – Urząd ds. Żywności i Leków) zablokowała stosowanie stewii.
Autor: david_che | [0 Komentarzy]

Przyjazne Państwo?

  18 Listopad 2009 7428 / 1 | Categorie: wspolczesne teorie spiskowe
„Trzeba ich chronić przed handlowymi łobuzami” - to słowa ministra sprawiedliwości A. Czumy, w trakcie konferencji prasowej w Kołobrzegu (wrzesień 2009).
Pan Minister wyraził wtedy swoje pełne poparcie dla nowelizacji Kodeksu wykroczeń umożliwiającej karanie nielegalnego handlu na ulicach.


Przyjazne Państwo?
Autor: david_che | [1 Komentarzy]

Poprzednia strona 1 2 Nastepna strona

 

Powered by Teorie Spiskowe
kontakt/reklama