Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /home/wree/domains/teoriespiskowe.pl/public_html/engine/classes/rss.class.php on line 48 Teleskop Hubble’a wykrył tajemniczy obiekt » Teorie spiskowe, zeitgeist, iluminaci, masoneria, bilderberg, NWO

 
Teorie spiskowe - niewyjaśnione zjawiska, zeitgeist, ufo, iluminaci, new world order, darmowa energia, kto rządzi światem, masoneria, bilderberg » ufo » Teleskop Hubble’a wykrył tajemniczy obiekt

Teleskop Hubble’a wykrył tajemniczy obiekt

  22 Luty 2010 16457 / 2 | Kategoria: ufo
Teleskop Hubble’a wykrył tajemniczy obiekt

Teleskop Hubble’a wykrył tajemniczy obiekt


Zaobserwowany pod koniec stycznia obiekt przypomina kształtem literę “X” i pędzi przez przestrzeń kosmiczną z prędkością niemal 18 tysięcy km/h. To pierwsze tego typu zjawisko zaobserwowane przez astronomów.

Pierwszym podejrzeniem była kometa. Naukowcom nie pasowało jednak ani miejsce, gdzie zaobserwowano zjawisko, ani pozostawiony przez nie kształt. Zazwyczaj tego typu ciała niebieskie pochodzą z mroźnych, pełnych lodu obszarów Obłoku Oorta, podczas gdy zaobserwowany w okresie 25-29 stycznia obiekt musiał powstać w miejscu, gdzie panują wysokie temperatury. Nie mogła więc to być kometa, ponieważ nie posiadała mogącego topić się jądra, co z kolei nie pozwoliłoby jej rozpędzić się do takiej prędkości.

Postawiono więc wstępną hipotezę, że mamy do czynienia z efektem niedawnego zderzenia dwóch nieznanych dotąd asteroidów, a dziwny kształt może być spowodowany zmieceniem do tyłu przez oddziaływanie słońca obłoku odłamków i pyłu powstałych wskutek kolizji. W ten sposób miałby powstać ten niespotykany dotąd ogon.

Astronomowie z NASA przyznają jednak, że to zaledwie jedna z możliwych teorii. Nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z takim zjawiskiem. Jest odmienne od wszystkich zdjęć, jakie do tej pory wykonał kosmiczny teleskop Hubble’a.


zrodlo : gadzetomania.pl
Słowniki i translatory internetowe online! dodajdo
 (Głosów: 55)
Dodal : dzon | [2]

 

Powered by Teorie Spiskowe
kontakt/reklama