Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /home/wree/domains/teoriespiskowe.pl/public_html/engine/classes/rss.class.php on line 48 Katastrofa polskiej delegacji w 70 rocznice mordu w Katyniu.Czy to tylko wypadek? » Teorie spiskowe, zeitgeist, iluminaci, masoneria, bilderberg, NWO

 
Teorie spiskowe - niewyjaśnione zjawiska, zeitgeist, ufo, iluminaci, new world order, darmowa energia, kto rządzi światem, masoneria, bilderberg » Główna » Katastrofa polskiej delegacji w 70 rocznice mordu w Katyniu.Czy to tylko wypadek?

Katastrofa polskiej delegacji w 70 rocznice mordu w Katyniu.Czy to tylko wypadek?

  13 Kwiecień 2010 5859 / 0 | Kategoria: Główna
To ciekawy zbieg okoliczności że całą wierchuszkę generalicji,kleru,Pisu i Prezydenta tak łatwo było wyeliminowac za jednym zamachem.Wypadek ,nie wypadek pewnie sie już nigdy nie dowiemy a jest kilka ciekawych faktów ,które pojawiły sie tylko raz potem nie powtarzane.Ciekawe jest też to że już po katastrofie napędza się zbiorową histerie a na cześć prezydenckiej pary media wznoszą peany o ich świętości za życia.I ani słowem pytań i polemik a jednak jak do tego mogło dojść?
Nie zapominajmy że obecnie w Rosji trwa konflikt służby specjalne(Putin) a oligarchowie i ów przybiera co i rusz mniejsze lub większe rozmiary.Niedawny wybóch pociągu(niby to zrobili blood and honour),czy zamach w moskiewskim metrze i nieśmiertelni Czeczeni(czy wogóle w narodzie tym są jeszcze ludzie by walczyć?Bo Putin i jego banda eksterminację Czeczenów przeprowadzili perfekcyjnie).
ale do rzeczy.
Pierwsza relecja ,na miejscu jest przez przypadek operator Tvp ,jak relacjonuje a widział porównywalne katastrofy tu było dziwnie spokojnie.Mało ognia,nigdzie nie widział trupów a na miejsce przybyły pierwsze wojskowe ciężarówki a wogóle nie dotarły karetki.Omonowiec przystawił mu karabin do głowy i kazał oddać sprzęt
Samo kołowanie nad lotniskiem.Wersji było kilka 4 podejścia,3, 2 a nawet podano że samolot lądował za pierwszym podejściem.
Była okropna mgła -dlaczego wogóle zezwolono na to lądowanie?
Lądować można tylko przy widoczności ok 1200m ,było podobno góra 800m więc jak naoczni świadkowie,dwóch Rosjan z warsztatu samochodowego oddalonego od lasu napewno kilka kilometrów widzieli katastrofe?A opowiadali co widzieli ze szczegółami?
Wieża kontrolna twierdzi że pilot ignorował polecenia i miał trudności ze zrozumieniem rosyjskich cyfr.Polscy piloci latający w rejon rosyjskojęzyczny nie posługujący się nomenklaturą Angielską zobowiązani są do znajomości Rosyjskiego z certyfikatem.
Jedno ze skrzydeł znaleziono oderwane od samolotu na ponad kilometr.
Dlaczego nie wysłano do Rosji niezależnych ekspertów i komisji śledczej złożonej tez i z opozycji a właściwie tą sprawą zajmuje się rząd i minister Kopacz.
Myślę że podzielono juz spawnie skóre na niedźwiedziu a ew skutki yj neoliberalne wizje i koncepcje odczujemy wkrótce.
tylko kto ma protestować jak wszystkich pomału sprywatyzują(stocznie padły bezboleśnie...)
Nie ma realnej prosocjalnej opozycji a tak szczerze nie ma wogóle lewicy i to się prędzej czy później zemści bo ile może trwac sytuacja sporów pomiędzy bardziej lub mniej konserwatywnymi liberałami lub lewicowymi farbowanymi lisami?
Słowniki i translatory internetowe online! dodajdo
 (Głosów: 0)
Dodal : ajaroslaw77 | [0]

 

Powered by Teorie Spiskowe
kontakt/reklama