Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /home/wree/domains/teoriespiskowe.pl/public_html/engine/classes/rss.class.php on line 48 Główna » Teorie spiskowe, zeitgeist, iluminaci, masoneria, bilderberg, NWO

 
Teorie spiskowe - niewyjaśnione zjawiska, zeitgeist, ufo, iluminaci, new world order, darmowa energia, kto rządzi światem, masoneria, bilderberg » Główna

Dziwne odgłosy słyszalne na całym globie.

  27 Wrzesień 2012 13441 / 16 | Categorie: Główna
W wielu miejscach na ziemi zarejestrowano za pomocą amatorskich nagrań bardzo dziwne zjawiska akustyczne. Proponuje małą dyskusję. Poniżej podaje link do filmiku w którym zawarto większość nagrań.
http://www.youtube.com/watch?v=vIurZsDL85Q
Autor: wacoplaco | [16 Komentarzy]

Informacja

  5 Kwiecień 2012 10921 / 3 | Categorie: Główna
Czy otaczający nas świat to fikcja kreowana przez bogate korporacje?
Czy można jeszcze ufać w to co wciskają nam media?
Jeżeli czujesz że jest coś nie tak, węszysz spisek , to jest to miejsce dla ciebie, czytaj i nie wahaj się dodawać swoich spostrzeżeń, może to twoja teoria bądż sposób myślenia zmieni oblicze tego świata i poruszy umysły innych.
Dodawaj teorię i spiskuj razem z nami.
Redakcja :
Informacja

Autor: admin | [3 Komentarzy]

Praktyka teorii spiskowych

  2 Kwiecień 2012 7148 / 2 | Categorie: Główna
Praktyka teorii spiskowych

Teorie spiskowe nas otaczają. Teorie spiskowe nas ośmieszają. Teorie spiskowe nas wykańczają...


Przepowiednie Nostradamusa, III wojna światowa, itp. itd. Bzdura? No cóż, udowodnić się nie da, wierzyć nie trzeba. Ale pamiętać trzeba, że "nie ma dymu bez ognia", a "fakty medialne" popierane przez "moralne autorytety" i służby specjalne nigdy nie zastąpią faktów, czyli rzeczywistości…

Praktyka teorii spiskowych
Autor: skrzyh | [2 Komentarzy]

Sondażowy sPiSek piekarzy

  1 Kwiecień 2012 6972 / 0 | Categorie: Główna
Jeżeli jeszcze ktoś nie wierzy w spiski i spiskową teorię dziejów, zapraszam do lektury najwybitniejszego żyjącego pióra RP, Waldemara Łysiaka. Jego błyskotliwy analityczny umysł i trafne spostrzeżenia okraszone są świetnymi przykładami i ciekawym, czasami dowcipnymi sformułowaniami.

Sondażowy sPiSek piekarzy
Autor: skrzyh | [0 Komentarzy]

Smoleńskie spiski

  31 Marzec 2012 10922 / 1 | Categorie: Główna
Tajemnice i jedynie słuszne hipotezy związane z katastrofą prezydenckiegosamolotu, w której w dniu 10.04.2010 zginął Lech Kaczyński oraz wielu czołowych parlamentarzystów i urzędników państwowych. Niniejszy eksponat powstał w efekcie działań jedynej prawdziwie kompetentnej i niezależnej komisji wypadkowej, złożonej z wybitnych ekspertów Muzeum IV RPi kierowanej przez czołowego kustosza śledczego, Kompana. Komisja ta nie tylko ponad wszelką wątpliwość wykazała, że spisek miałcharakter wielowymiarowy, a zagłada wolskiej delegacji została precyzyjnie zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach, ale także rzetelnie wyjawiła prawdziwe przyczyny i rzeczywiste cele tego brutalnego zamachu.

Smoleńskie spiski
Autor: skrzyh | [1 Komentarzy]

INDECT-Totalna inwigilacja

  30 Marzec 2012 7197 / 0 | Categorie: Główna
INDECT-Totalna inwigilacja faktem - Polska krajem pilotażowym

Atak Anonimowych na struktury UE, przyniósł szereg info. dot. Libii, spotkań grupy Bildelberga w sprawie pozyskiwania ziem po trzęsieniu ziemi w Japonii,a także o systemie INDECT

INDECT-Totalna inwigilacja
Autor: skrzyh | [0 Komentarzy]

IV rozbiór Polski

  29 Marzec 2012 8474 / 1 | Categorie: Główna
Pakt Ribbentrop-Mołotow - IV rozbiór Polski oraz kolejne traktaty i tajne protokoły niemiecko-rosyjskie

W nocy 23 sierpnia 1939 roku w Moskwie, przy okazji podpisania "Paktu o nieagresji pomiędzy Rzeszą Niemiecką i Związkiem Socjalistycznych Republik Rad", pełnomocnicy Niemiec i ZSRR - Ullrich Friedrich Willy Joachim Ribebbentrop, minister spraw zagranicznych III Rzeszy, członek NSDAP, oraz Wiaczesław Michajłowicz Mołotow (prawdziwe nazwisko Skriabin) Przewodniczący Rady Komisarzy Sowieckich, sekretarz KC SDPRR(b), członek Biura Politycznego WKP(b) - przedyskutowali w tajnych rozmowach sprawę granicy ich obopólnych stref interesów w Europie Wschodniej. Ich wynikiem było podpisanie tajnego protokołu.

IV rozbiór Polski
Autor: skrzyh | [1 Komentarzy]

Projekt BLUE BEAM

  28 Marzec 2012 7707 / 1 | Categorie: Główna
Projekt BLUE BEAM – planowany przekręt wszechczasów

Projekt BLUE BEAM jest tajnym programem wykorzystującym obrazy o charakterze religijnym do stworzenia holograficznej prezentacji na niewyobrażalną wręcz skalę. Forma holografii przypominać może telewizję dostarczającą wrażeń wizualnych, bez potrzeby wykorzystywania jakiegokolwiek odbiornika. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę sprawiając, że ludzie usłyszą w sobie “głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie. Czy teraz już łapiecie czym w istocie będzie „fałszywe przyjście Chrystusa” i powrót fałszywych „bogów”?

Projekt BLUE BEAM
Autor: skrzyh | [1 Komentarzy]

Katastrofa polskiej delegacji w 70 rocznice mordu w Katyniu.Czy to tylko wypadek?

  13 Kwiecień 2010 5816 / 0 | Categorie: Główna
To ciekawy zbieg okoliczności że całą wierchuszkę generalicji, kleru, Pisu i Prezydenta tak łatwo było wyeliminowac za jednym zamachem. Wypadek, nie wypadek pewnie sie już nigdy nie dowiemy a jest kilka ciekawych faktów ,które pojawiły sie tylko raz potem nie powtarzane.Ciekawe jest też to że już po katastrofie napędza się zbiorową histerie a na cześć prezydenckiej pary media wznoszą peany o ich świętości za życia. I ani słowem pytań i polemik a jednak jak do tego mogło dojść?
Nie zapominajmy że obecnie w Rosji trwa konflikt służby specjalne(Putin) a oligarchowie i ów przybiera co i rusz mniejsze lub większe rozmiary.Niedawny wybóch pociągu(niby to zrobili blood and honour),czy zamach w moskiewskim metrze i nieśmiertelni Czeczeni(czy wogóle w narodzie tym są jeszcze ludzie by walczyć?Bo Putin i jego banda eksterminację Czeczenów przeprowadzili perfekcyjnie).
ale do rzeczy.
Pierwsza relecja ,na miejscu jest przez przypadek operator Tvp ,jak relacjonuje a widział porównywalne katastrofy tu było dziwnie spokojnie.Mało ognia,nigdzie nie widział trupów a na miejsce przybyły pierwsze wojskowe ciężarówki a wogóle nie dotarły karetki.Omonowiec przystawił mu karabin do głowy i kazał oddać sprzęt
Samo kołowanie nad lotniskiem.Wersji było kilka 4 podejścia,3, 2 a nawet podano że samolot lądował za pierwszym podejściem.
Była okropna mgła -dlaczego wogóle zezwolono na to lądowanie?
Lądować można tylko przy widoczności ok 1200m ,było podobno góra 800m więc jak naoczni świadkowie,dwóch Rosjan z warsztatu samochodowego oddalonego od lasu napewno kilka kilometrów widzieli katastrofe?A opowiadali co widzieli ze szczegółami?
Wieża kontrolna twierdzi że pilot ignorował polecenia i miał trudności ze zrozumieniem rosyjskich cyfr.Polscy piloci latający w rejon rosyjskojęzyczny nie posługujący się nomenklaturą Angielską zobowiązani są do znajomości Rosyjskiego z certyfikatem.
Jedno ze skrzydeł znaleziono oderwane od samolotu na ponad kilometr.
Dlaczego nie wysłano do Rosji niezależnych ekspertów i komisji śledczej złożonej tez i z opozycji a właściwie tą sprawą zajmuje się rząd i minister Kopacz.
Myślę że podzielono juz spawnie skóre na niedźwiedziu a ew skutki i neoliberalne wizje i koncepcje odczujemy wkrótce.
Tylko kto ma protestować jak wszystkich pomału sprywatyzują(stocznie padły bezboleśnie...)
Nie ma realnej prosocjalnej opozycji a tak szczerze nie ma wogóle lewicy i to się prędzej czy później zemści bo ile może trwac sytuacja sporów pomiędzy bardziej lub mniej konserwatywnymi liberałami lub lewicowymi farbowanymi lisami?
Autor: ajaroslaw77 | [0 Komentarzy]

Obsługa teorii spiskowych

  11 Grudzień 2009 6579 / 7 | Categorie: Główna
Instrukcja obsługi teorii spiskowych, tych światowych i lokalnych jest dość prosta, ponieważ nie ma żadnej teorii, nie ma żadnego spisku, jest wspólnota interesów. Przykład wezmę z życia i to bieżącego, przykładem niech będzie wylansowany wirus grypy. Komu się nie chce pomyśleć, ten przyjmie skądinąd słuszne założenie, że to mało prawdopodobne i wręcz śmieszne, aby chińska szefowa WHO, prezesi korporacji farmaceutycznych zebrali się w jednym pokoju obok amerykańskiego Obamy, francuskiego Sarkozy, niemieckiej Merkel i jeszcze paroma tuzami z UE, aby uknuć spisek grypowy.

Obsługa teorii spiskowych
Autor: jankow | [7 Komentarzy]

Poprzednia strona 1 2 Nastepna strona

 

Powered by Teorie Spiskowe
kontakt/reklama