Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /home/wree/domains/teoriespiskowe.pl/public_html/engine/classes/rss.class.php on line 48 Inkrementalizm » Teorie spiskowe, zeitgeist, iluminaci, masoneria, bilderberg, NWO

 
Teorie spiskowe - niewyjaśnione zjawiska, zeitgeist, ufo, iluminaci, new world order, darmowa energia, kto rządzi światem, masoneria, bilderberg » wspolczesne teorie spiskowe » Inkrementalizm

Inkrementalizm

  4 Wrzesień 2012 54644 / 18 | Kategoria: wspolczesne teorie spiskowe
Jesteśmy mordowani. Abyśmy nie zauważyli tego wielkiego ludobójstwa, wybrano tzw. inkrementalizm – mordu dokonuje się w sposób powolny, tak żebyśmy się nie zorientowali, że dzień po dniu jest coraz gorzej. Atak idzie nie tylko na ekonomię i poziom życia, ale głównie na nasze zdrowie. Ludzie jednak to zauważają, choć jeszcze nie potrafią połączyć w sensowną całość.
Jednak dla tych, którzy choć trochę czasu poświęcili na tzw. “teorie konspiracji” wszystko jest jasne. Dokonywana jest tzw. “depopulacja” globu – czyli wielka eksterminacja ludzkości. Nie są to wnioski wyssane z palca – nie brakuje dokumentów, łącznie z oficjalnymi zaleceniami ONZ, które nie pozostawiają wątpliwości, że celem działań globalistów jest nasza śmierć.

Eksterminatorami są globalni terroryści, którymi są rodziny Illuminati, mające agentów w niemalże każdym rządzie, wielkich korporacjach, ośrodkach religijnych, organizacjach rządowych, pozarządowych i międzynarodowych, w tym ONZ. Oto tylko kilka elementów tego diabelskiego planu, który implementowany jest m.in. w Polsce:
Trucie powszechnymi dodatkami do żywności i lekarstw. Niedawna afera z solą przemysłową ujawniła, że jesteśmy celowo truci szkodliwymi substancjami, w tym rakotwórczymi.A jest to tylko “wierzchołek góry lodowej”.
Sejm pracuje nad ustawą, w której tylnymi drzwiami akceptuje się bardzo niebezpieczne rośliny GMO, mimo że nie przeprowadzono żadnych rządowych badań nad skutkami ich stosowania. Niezależne badania naukowe dowodzą, że GMO jest bronią biologiczną stworzoną po to by uczynić ludzi bezpłodnymi. Np. szczury żywione GMO w trzecim pokoleniu tracą zdolność rozrodczą, nie mówiąc o poważnych defektach genetycznych.
Agenda 21 – system zaleceń dla “prawidłowego rozwoju” społeczeństwa XXI wieku jest jednym wielkim planem depopulacji globu. Jest ona systematycznie realizowana pod pozorem korzystnych dla ludzkości zmian. Jej celem jest m.in. zniszczenie rolnictwa indywidualnego, by ludzie byli zdani tylko na zabójczą żywność GMO wielkich korporacji.
Napoje zatruwane są aspartamem i fluorem. Udowodniono, że słodzik dietetyczny aspartam jest bardzo niebezpieczną trucizną, powodującą wiele niebezpiecznych dla życia schorzeń, w tym efekty podobne do choroby Alzheimera i Parkinsona. Związki fluoru, zawarte m.in. w wodzie butelkowanej, są równie niebezpieczne, fluor m.in. jest rakotwórczy, przyspiesza osteoporozę, ma szkodliwe działanie na psychikę i samopoczucie, obniża inteligencję.
Jak udowodniło wiele niezależnych badań naukowych, większość szczepień jest szkodliwych. Osoby nieszczepiące się są zdrowsze i nie zapadają na wiele chorób tzw. “cywilizacyjnych”. Winnymi tej sytuacji są głównie dodatki do szczepionek w postaci szkodliwych adjuwantów.
Tzw. “pandemia” świńskiej grypy w 2009 roku ujawniła w pełni konspirację Światowej Organizacji Zdrowia (część ONZ), międzynarodowego przemysłu farmaceutycznego i rządów większości państw świata. Tylko dzięki odważnym badaczom oraz interwencji mediów internetowych udało się zapobiec kataklizmowi faktycznej pandemii ptasiej grypy – materiał szczepionkowy firmy Baxter, który rozesłano do różnych laboratoriów do powielenia zawierał śmiertelny wirus ptasiej grypy. Drugą częścią tej broni biologicznej były adjuwanty zawarte w szczepionkach.
System medyczny jest bronią masowego rażenia. Lekarze przechodzą indoktrynację podczas studiów, której efektem jest stosowanie lekarstw będących de facto truciznami, podczas gdy większość chorób można leczyć metodami naturalnymi takimi jak zioła. Np. nie ma żadnego logicznego wytłumaczenia dlaczego wybrano akurat aspartam jako dodatek smakowy do leków.
Otwarta eutanazja. W USA już działają “panele śmierci”, które mają decydować o tym który pacjent może, a który nie otrzymać niezbędną dla życia pomoc medyczną. Podobne panele planowane są dla Europy. Jest to wstęp do wprowadzenia oficjalnej eutanazji, gdzie “niepotrzebni” będą likwidowani w odpowiednich ośrodkach.
Młodzi ludzie uznani za “chorych psychicznie” mają być sterylizowani. O tym kto ma być chory psychicznie będzie decydowała odpowiednia agentura Illuminati. Każdy może zostać chorym psychicznie – po to organizowane są m.in. banki DNA, gdzie od 1976 roku gromadzi się nielegalnie materiał genetyczny od niemal każdego noworodka.
Zgodnie z zaleceniami ONZ wszędzie wprowadza się tzw. Codex Alimentarius, który ogranicza dostęp do naturalnych substancji leczniczych akceptując jednocześnie trującą chemię oraz substancje radioaktywne. Zalecenia ludobójczego w zamierzeniu Codexu promuje się jako konieczność ochrony ludzkiego zdrowia – taktyka ta jest powszechnie stosowana przez system globalnej depopulacji.
Mit globalnego ocieplenia – sprytny sposób na zniszczenie cywilizacji. Ograniczenie emisji dwutlenku węgla do zero, jest de facto potwierdzeniem zamiarów elit co do likwidacji cywilizacji. Człowiek ma bardzo mały wpływ na ocieplenie czy ochłodzenie klimatu (de facto odnotowuje się właśnie to drugie) gdyż cała roczna emisja gazów przez naszą cywilizację jest równoważna emisji gazów przez jeden wielki wulkan.
Ekonomiczny system wyzysku ma na celu dodatkowe osłabienie społeczeństwa. Nie ma żadnych przesłanek do tego, by zwiększać wiek emerytalny, godziny pracy czy obniżać stawki. Automatyzacja przemysłu powoduje, że człowiek powinien mieć więcej, a nie mniej czasu dla siebie.
Zwiększanie podatków jest szkodliwe dla ekonomii – powoduje regres, a nie rozwój. Ludzie nie powinni płacić w ogóle podatków za pracę, dla prawidłowego funkcjonowania rządu w zupełności wystarczyłby podatek od korporacji i sprzedaży detalicznej. Tak więc, podatki są również bronią masowego rażenia.
Chemiczny atak na płeć i zachowania seksualne. Niezależne badania naukowe udowodniły, że żywności syntetyczny estrogen w opakowaniach plastikowych, jak np. butelki jest ważnym czynnikiem zwalniającym rozwój cech męskich u młodych chłopców, powoduje, że pewien procent mężczyzn staje się homoseksualistami.. Wywołuje także raka. Jest to kolejny element depopulacji, bowiem homoseksualiści rzadko mają dzieci.
System niszczenia rodziny jest również elementem ludobójstwa, zresztą zgodnie z jego definicją. System prawny nie dość, że jest systemem represji politycznej, to atak za jego pomocą na rodzinę, jest atakiem na reprodukcję społeczeństwa. Także medialne promowanie homoseksualnych zachowań obniża reproduktywność społeczeństwa.
Aborcja jest najbardziej widocznym elementem depopulacji. Ludobójstwo, któremu nie można zaprzeczyć, neguje się poprzez zmianę definicji człowieka, czy przez fałszywą propagandę medialną.
Media są ważnym elementem ludobójstwa. Mają na celu zafałszowanie rzeczywistości i ośmieszenie ważnych informacji na temat tego co się naprawdę dzieje. Dostarczane wiadomości mają służyć nie prawdzie, a interesowi Illuminatów, tj. ostatecznemu celowi – depopulacji globu.
Dla sprawniejszego przebiegu depopulacji, kraje świata łączone są w tzw. Unie. Główny cel działania tych unii jest już jasny – sprawne wprowadzanie elementów eksterminacji ludności świata. Unie są sterowane przez międzynarodowe korporacje, które są agenturami Illumianti. Np. Komisja Europejska nie jest wybierana demokratycznie, a to ona, a nie Parlament ma największy wpływ na politykę Unii Europejskiej.

Sytuacja jest alarmująca. Społeczeństwa wielu krajów umiejętnie się bronią – co jest widoczne np. w walce z GMO. W USA prężnie działa American Civil Liberties Union (ACLU), która skutecznie zakłada procesy sądowe rządowi oraz organizacjom za łamanie prawa. Coraz silniejsze są partie Konstytucyjna i Libertariańska.
Polacy potrafili się przeciwstawić histerii pandemii w 2009 roku, dzięki czemu jako jedyny kraj nie zakupiliśmy kosztownej nieprzetestowanej szczepionki na H1N1, jednak nie udało się pociągnąć tej dobrej passy mobilizacji społeczeństwa. Afera z solą czy ustawa akceptująca zabójcze GMO, która jest nielegalnie rozpatrywana w Sejmie, wykazały jednak, że inne metody depopulacji są skutecznie stosowane w naszym kraju.
Potrzebna jest natychmiast silna organizacja, która wywierałaby presję na rząd i organizacje międzynarodowe tu działające w celu zapobieżenia tragedii wyludnienia naszego kraju. Organizacja ta powinna się skupić na zagrożeniu zdrowia obywateli – wszelkie dyskusje polityczne można zostawić sobie na później. Zagrożenie zdrowia jest zrozumiałe dla każdego – zatem organizacja taka będzie miała pełne poparcie społeczeństwa.
Zróbmy to jak najszybciej, dopóki agentura Illuminati nie założy kolejnej organizacji fasadowej o tym charakterze, która zamiast nam pomóc zdyskredytuje cały ruch.
Słowniki i translatory internetowe online! dodajdo
 (Głosów: 131)
Dodal : skrzyh | [18]

Komentarz nr1 17 Czerwiec 2015 10:12

JohnnyKek
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 17.06.2015
Komentarzy: 1
GG: --
injectee temps retrouve dilatation proteger maladies liees mais traitements doivent <a href=http://pertedepoids.librarymasterplan.info/sitemap_61.html>http://perted
epoids.librarymasterplan.info/sitemap_61.html</a> discipline ethique malesci 1992 patients with suspected rasch gewicht puncto ziel http://pertedepoids.librarymasterplan.info/sitemap_125.html recentes embonpoint obesite differents miracle declare o60503 adenylate type cyclase tout long

Komentarz nr2 26 Styczeń 2017 18:46

PakricuOpeft
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 26.01.2017
Komentarzy: 3
GG: --

Komentarz nr3 29 Styczeń 2017 08:24

MakricuOpeft
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 29.01.2017
Komentarzy: 5
GG: --

Komentarz nr4 2 Luty 2017 17:08

Williamhople
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 2.02.2017
Komentarzy: 5
GG: --
[img]http://ktoit.com/wp-content/uploads/2014/02/mixposter2-1.png[/img]

, .
.
.
, , ( )
Mix Poster
-
- ()
- ,
-
-
-

Mix Poster 4.0.1.3
http://disk-space.ru/download/e83084e111/Mix_Poster_4.0.1.3_Crack.rar.html

Komentarz nr5 17 Luty 2017 14:29

EucricuOpeft
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 17.02.2017
Komentarzy: 2
GG: --

Komentarz nr6 6 Marzec 2017 13:00

BatviyDrofs
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 6.03.2017
Komentarzy: 5
GG: --

Komentarz nr7 28 Marzec 2017 21:16

GakurToimi
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 28.03.2017
Komentarzy: 6
GG: --

Komentarz nr8 4 Kwiecień 2017 06:54

GarukToimi
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 4.04.2017
Komentarzy: 6
GG: --

Komentarz nr9 11 Kwiecień 2017 22:04

MarusToimi
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 11.04.2017
Komentarzy: 6
GG: --

Komentarz nr10 15 Maj 2017 04:52

Daniseldieli
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 14.05.2017
Komentarzy: 7
GG: --
Я извиняюсь, но, по-моему, Вы ошибаетесь. Давайте обсудим это. Пишите мне в PM.

---

gjhyj hjprfpb а также пися дяди расказы

Komentarz nr11 29 Październik 2017 21:23

JameBlewS
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 29.10.2017
Komentarzy: 2
GG: --
Levitra Que Es Y Para Que Sirve cialis Free Trial Viagra In Canada Vendita Levitra Bayer

 

Powered by Teorie Spiskowe
kontakt/reklama