Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /home/wree/domains/teoriespiskowe.pl/public_html/engine/classes/rss.class.php on line 48 Bob Lazar » Teorie spiskowe, zeitgeist, iluminaci, masoneria, bilderberg, NWO

 
Teorie spiskowe - niewyjaśnione zjawiska, zeitgeist, ufo, iluminaci, new world order, darmowa energia, kto rządzi światem, masoneria, bilderberg » archiwalne teorie spiskowe » Bob Lazar

Bob Lazar

  21 Sierpień 2009 12489 / 1 | Kategoria: archiwalne teorie spiskowe
Bob Lazar

Jako fizyk i inżynier rozpracowywał antygrawitacyjny reaktor napędowy latającego talerza. Był to pierwszy tego typu dziennikarski fenomen. Wszystko zaczęło się w listopadzie 1989 roku, kiedy George Knapp przeprowadził telewizyjny wywiad z Lazarem na KLAS.

Lazar twierdzi, że poznał Edwarda Tellera, kiedy pracował w Los Alamos. Ten polecił go do pracy w EG&G, po czym przeprowadził się do Las Vegas. Stamtąd przetransportowano go do Strefy 51. W hangarze znajdowało się dziewięć latających talerzy. Bob pracował nad jednym, nawet uczestniczył w eksperymentalnych lotach. Wewnątrz statku były trzy poziomy (na najwyższy nigdy go nie wpuszczono). Wejście prowadziło do środkowego. Tam trzy niewielkie fotele, które stanowiły całość z poszyciem, jakby stopione w jednej formie. Niżej znajdował się reaktor antygrawitycyjny, zawierający bardzo ciężki, stabilny pierwiastek, nieznany na Ziemi. Umieszczono go w układzie okresowym pod numerem 115 (ununpentium). Był on paliwem urządzenie wytwarzające więcej energii niż bomba atomowa. Opisał ten pierwiastek jako ciężki metal, barwy pomarańczowej.

Nienawidził jednak tej pracy, z powodu zastraszania, wielu tajemnic, których miał nie poznać i zagrożenia życia.

Podczas urlopu, postanowił zabrać przyjaciół w pobliże bazy. Zachowując ostrożność mogli (nocą) obserwować światła. W końcu, jednak, strażnicy ich złapali. Bob doszedł do wniosku, że musi porozmawiać z kimś z telewizji, bo trudniej będzie go zlikwidować.

Bob Lazar twierdzi, że jest człowiekiem wykształconym. Nie potrafi jednak powiedzieć, gdzie się uczył, podać nazwisk swoich profesorów i kolegów ze studiów. Edward Teller zaprzecza, by kiedykolwiek znał, Lazara. Być może pracowali w Los Alamos, ale tam jest wielu naukowców. W Los Alamos zaprzeczają by był kiedykolwiek zatrudniony, jednak oprowadzał po nim dziennikarzy jak po własnym domu. Dr Dawid L. Morgan wykazał znaczne braki jego wiedzy, a opisywane wynalazki przeczą prawom fizyki. Ma skłonność do tworzenia nowych, absurdalnych teorii, dlatego nie należy traktować go poważnie.

Lazar utrzymuje, że otrzymał stopnie naukowe w Massachusetts Institute of Technology i California Institute of Technology - obie instytucje, zaprzeczają. Nikt go nie pamięta w miasteczkach uniwersyteckich. Nie ma go też na żadnych fotografiach.

18 czerwca 1990 roku Lazar został aresztowany w Las Vegas za stręczycielstwo. Postępowanie umorzono. Domu publicznego, z którym współpracował, nie zamknięto.
Bob Lazar


Jak dotąd nikomu na ziemi nie udało się stworzyć stabilnego pierwiastka układu okresowego o nr 115 (Ununpentium). Jednakże z najnowszych badań fizyki jądrowej wynika, że prawdopodobnie istnieje tzw. wyspa stabilności pierwiastów transuranowych w okolicach pierwiastków 112-114 (hipoteza Glenna Seaborga) np. wytworzono pierwiatek o numerze 112 (Uub-285), którego czas połowicznego rozpadu to 15,4 minuty! Aktualnie jednak nie ma żadnych dowodów na to, że gdzieś we Wszechświecie stabilny pierwiastek 115 istnieje, ani że można taki stabilny pierwiastek wytworzyć.

W obecność kamer telewizyjnych, przeprowadzono na nim cztery badania wykrywaczem kłamstw. Dwa z nich przeszedł pomyślnie, a dwa wypadły na jego niekorzyść. Pytania zadawano na różne sposoby, zawsze padała ta sama odpowiedź bez wahania. Kłamał, że widział latające talerze, ale przy pytaniach o napęd antygrawitacyjny, mówił prawdę.
apocalypse2012.fora.pl
Słowniki i translatory internetowe online! dodajdo
 (Głosów: 14)
Dodal : dzon | [1]

Komentarz nr1 31 Sierpień 2009 20:24

smietana
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 31.08.2009
Komentarzy: 4
GG: --
Za parę tygodni powstaje ruch obrony świata, przyłącz sie do nas i "walcz" z nami przeciwko Traktatom,GMO, mikrochipom,
KOdeksem żywnościowym, jeżeli chcesz wstąpić lub pomóc naszemu stowarzyszeniu.napisz do nas na gadu gadu, podaj swój
pseudonim i opowiedz coś o sobie, zainteresowaniach, predyspozycjach zawodowych. Nasz nr to 7194505.

 

Powered by Teorie Spiskowe
kontakt/reklama