Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /home/wree/domains/teoriespiskowe.pl/public_html/engine/classes/rss.class.php on line 48 Czy 2pac zyje ? » Teorie spiskowe, zeitgeist, iluminaci, masoneria, bilderberg, NWO

 
Teorie spiskowe - niewyjaśnione zjawiska, zeitgeist, ufo, iluminaci, new world order, darmowa energia, kto rządzi światem, masoneria, bilderberg » archiwalne teorie spiskowe » Czy 2pac zyje ?

Czy 2pac zyje ?

  15 Sierpień 2009 53670 / 1 | Kategoria: archiwalne teorie spiskowe
Czy 2pac zyje ?

Czy 2pac zyje ?

W piosence "Killuminatti" z płyty "Still I Rise" Tupac rapuje o swojej śmierci i śmierci Biggiego:"Wonder why these niggaz crossed me. I'm certified crazy, so sick the world made me, now Biggie die, everytime. I ride it's for reasons, all you bitch ass niggaz, I'm comin back like Jesus..."

to fragment jednego z wierszy 2Paca:

"you shall not cry for me, for i have gone underground to hide away for 7 years, but don,t shed a tear, for i will be back..."

1) Producentem wykonawczym "7 Day Theory" jest "Simon" (jest on nieznanym producentem rapu). W Biblii Simon (Szymon) był uczniem Jezusa, który zmienił później imię na Piotr. Szymon był jednym ze świadków Zmartwychwstania spisanego przez
Świętego Pawła (1 Cor. 15:5).Czyżby Suge Knight miałby być "Simonem" który objawi
światu "Tupac Żyje" ??

2) Dr. Dre w piosence "Been There, Done That" mówi "I left cause I Wasn't down for that Don Killuminati".Don Killuminati (środki oszukiwania)

3) Tytuł opisuje, Makaveli - ego (Tupaca), i na okładce "7 Day Theory " jest ukrzyżowany Tupac.

4) W nowym albumie nie ma nic że Tupac "RIP 1971 - 1996. To nie ma sensu zwłaszcza
że jest to pierwszy album po jego "Śmierci"

5) Tupac zmarł w piątek 13.

6) Biały cadillac napastników nigdy nie został znaleziony. Jak to możliwe skoro Vegas jest w środku pustyni ??

7) Następny album Tupac nagrał pod pseudonimem Makavelli. Makavelli był włoskim wojennym strategiem który upozorował własną śmierć aby okpić swoich wrogów. Może 2Pac zrobił to samo ??

8) Na okładce albumu Tupac wygląda jak Jezus Chrystus. Czyżby planował swoje zmartwychwstanie ??

9) Ciało Tupaca zostało skremowane w tym samym dniu co zginął. Odkąd kremuje się się w dniu zgonu ? Tam nie było sekcji zwłok ani prób balistycznych.

10) Samochód 2Paca "dostał" 12 razy i żaden pocisk nie zranił Suge'a. Dlaczego Tupac dostał a Suge nie ?

11) Tupac nagrał dwa filmy i trzy płyty które nie zostały jeszcze wydane.

12) Nigdy nie wypuszczono zdjęć 2Paca ze szpitala.

13) Teledysk do "I Ain't Mad At Cha" został wypuszczony w dzień po jego śmierci. Tupac jest w nim przedstawiony jako anioł w Niebie w towarzystwie innych zmarłych gwiazd muzyki. Poza tym zostaje zastrzelony po wyjściu z teatru wraz z przyjacielem. Ta sytuacja bardzo przypomina jego prawdziwą śmierć.

14) W większości piosenek Tupac mówi o swoim pogrzebie. Dlaczego On rzekomo został skremowany w dniu "śmierci" ? Odkąd to kremuje się ciało w dniu śmierci ??

15) Tytuł albumu Makavelli jest "7 Day Theory". On był postrzelony 7 września, przeżył 7, 8, 9, 10, 11, 12, i "zmarł" 13. Stąd tytuł "7 Day Theory" (teoria siedmiu dni).

16) Album Tupaca "All Eyez On Me" został wydany 13 II 1996. Tupac "umarł" 13 IX 1996. To całkiem dziwne że te dwie daty oddziela akurat "7" miesięcy.

17) Dlaczego przed śmiercią zmienił imię z Tupac na Makavelli ??

18) Tupac w wywiadach opowiadał że ma już dosyć gangsterskiego życia i chciałby z tym skończyć ale fani nie daliby mu spokoju, więc najlepszym sposobem było upozorowanie
własnej śmierci.

19) W teledysku "Toss It Up" Tupac ma na sobie najnowsze buty z kolekcji Jordana, które za życia Tupaca nie były dostępne.

20) Tupac zawsze zakładał kamizelkę kuloodporną niezależnie od tego gdzie się wybierał. Dlaczego więc nie założył jej na tak zaludnioną imprezę jaką była walka Tyson'a z Seldon'em ?

21) Krąży pogłoska że Tupac został zabity przez Suge'a Knighta, właściciela DeathRow Records, który wyciągnął go z więzienia. Był przyjacielem Tupaca który dawał mu jedne z większych dochodów ze sprzedaży płyt. Mianowicie niedaleko miejsca zdarzenia były dwa szpitale, z czego jeden po przeciwnej stronie ulicy. Suge zawiózł rannego Tupaca do innego, bardziej oddalonego szpitala. Krąży pogłoska że zrobił to po to aby 2Pac się wykrwawił. A może zrobił to dlatego że w tamtym szpitalu miał zaufanych ludzi i wszystko było już przygotowane.

22) Okładka "The Don Killuminati" - Ukrzyżowany Tupac (odniesienie do Chrystusa, który zmartwychwstał), 5 dziur po kulach (Tupac został zastrzelony piecioma kulami).

Teoria liczby siedem:

W filmie "Gridlock'd" w menu w restauracji oglądanym przez Shakura litery "L" zastąpione są odwróconymi siódemkami. W "Gang Related" odznaka Tupaca ma numer 115 (1+1+5=7). Tupac czeka w pokoju nr &. W sobotę 7 września Tupac wyszedł z domu
wyjątkowo bez kamizelki kuloodpornej. "Umarł" o godzinie 4:03. Suma daje 7. Podtytuł
płyty "The Don Killyminati" to "7 Day Theory" co świadczy samo o sobie. Zginął mając 25 lat. (2+5=7)

Oto kilka faktów, które mogłyby świadczyć o tym że Tupac naprawde zginął tego dnia a zabójcą jest Suge Knight - Właściciel DeathRow Recors.

1) Przed tragicznym zdarzeniem jedna z kamer zrejestrowała te oto słowa Suge'a: "yo Pac take off your vest, it's hotta than a mothafucka in here" - co oznacza mniej wiecej - "hey Pac, zdejmij kamizelkę (kuloodporną), cholernie tu gorąco"

2) W internecie krąży zdjęcie z autopsji Tupaca, chociaż nie jest to zdjęcie oficjalne Policja odmówiła komentarzy na jego temat.

3) Dlaczego ci którzy zabili 2Paca tylko lekko ranili Suge'a, oddając w samochód aż 12 strzałów. Rana Knight'a mogła być nawet przypadkowa, bo trudno zranić kogoś specjalnie nie robiąc mu poważniejszej krzywdy.

4) W pobliżu zdarzenia były dwa szpitale, jeden po przeciwnej stronie ulicy. Suge musiał go widzieć. Dlaczego więc zawiózł Tupaca do innego bardziej oddalonego ? Może chciał żeby Pac się po drodze wykrwawił.

5) Dlaczego tak bogata wytwórnia jak DeathRow Records nie wyznaczyła nagrody za schwytanie zabójcy ?

Inna teoria mówi, że sprawcą śmierci Tupaca był Christopher Wallace (Notorious B.I.G.). Oto kilka faktów które mogłyby na to wskazywać:

1) W kwietniu 1995 w magazyne "VIBE" ukazał się wywiad, w którym Tupac bardzo krytycznie wyrażał się o Puffi'e i Notorious'ie. Później Suge Knight nawrzucał publicznie tym dwóm wyżej wymienionym. Niedługo po tym zginął ochroniarz Suge'a. Być może zamach ten był sprawką Wallac'a i Combs'a (Puff Daddy).

2) W marcu 1996 na rozdaniu nagród "Soul Train Music Awards" doszło do starcia
między Tupaciem a Notorious'em. Konieczna była interwencja policji.

3) Poza tym w intro do kawałka "2 Amerikaz Most Wanted" pokazana jest scena jak Biggy z Puff'em tłumaczą się Tupacowi (jest ranny - opatrzony), a Notorious ze strachem krzyczy mniej więcej coś takiego _ "To był jego pomysł !!!" - wskazując na Puff'a.

4) Pół roku po zamachu na Tupaca zginął Notorious B.I.G. Czyżby zemsta za śmierć Tupaca ??

apokalipsy.fora.pl
Słowniki i translatory internetowe online! dodajdo
 (Głosów: 21)
Dodal : dzon | [1]

Komentarz nr1 7 Wrzesień 2009 23:53

Darkon
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 7.09.2009
Komentarzy: 2
GG: --
Przecież każdy mądry wie, że 2Pac nie żyje a te teorie to wymysły dzieci z YT.
- Jest wielu klonów Tupaca, tak jak Preseleya itp

- Obejrzyjcie filmy dokumentalne o Tupacu to dowiecie się prawdy :) Zapraszam na mój serwis społecznościowy
Xol-live


--------------------

 

Powered by Teorie Spiskowe
kontakt/reklama