Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /home/wree/domains/teoriespiskowe.pl/public_html/engine/classes/rss.class.php on line 48 TARCZA » Teorie spiskowe, zeitgeist, iluminaci, masoneria, bilderberg, NWO

 
Teorie spiskowe - niewyjaśnione zjawiska, zeitgeist, ufo, iluminaci, new world order, darmowa energia, kto rządzi światem, masoneria, bilderberg » wspolczesne teorie spiskowe » TARCZA

TARCZA

  11 Luty 2009 8962 / 5 | Kategoria: wspolczesne teorie spiskowe
Ameryka wmawia nam że chcą dla nas zbudować tarcze antyrakietowa ..
za darmo ? ot tak? macie tarcze ..?
to bzdura
po prostu chcą abyśmy się na to skusili i jak będzie jakaś wojna np. Rosja wyśle bombę nuklearna na ameryke to ta "nasza" tarcza ja zniszczy i szczątki spadną na Polskę i okolice a nie na ameryke!

Komentujcie

TARCZA
Słowniki i translatory internetowe online! dodajdo
 (Głosów: 14)
Dodal : papirus1 | [5]

Komentarz nr1 14 Luty 2009 11:30

asd
Grupa: Gość
Rejestracja : --
Komentarzy: 0
GG: --
Zobaczcie na atlas ile by musiała przelecieć rakieta przez Europe i Atlantyk a ile przez biegun północny a po drugie Unia Europejska miała zamiar zbudować własną tarcze na Europe no i amerykanie trochę im pokrzyżowali plany.

Komentarz nr2 25 Luty 2009 20:14

Quant
Grupa: Gość
Rejestracja : --
Komentarzy: 0
GG: --
To co napisałeś o tarczy to nie żadna teoria spiskowa, tylko jeden z podstawowych argumentów oficjalnej politycznej krytyki budowy tarczy. Amerykanie nigdy nie ukrywali, że tarcza ma chronić przed atakami rakietowymi USA a nie Polskę. Podkreślam, nigdy nikomu nie wmawiali, że tarcza ma chronić nas. Twierdzą tylko, że taka instalacja zwiększy pośrednio także nasze bezpieczeństwo poprzez gwarancje polityczne, które wynikają z obecności Amerykańskiej instalacji w Polsce. Jedyne czego się nie mówi otwarcie, to że szczątki zestrzelonej rakiety wycelowanej w USA spadną do Bałtyku, a w czarnym scenariuszu na wybrzeżu pomorza środkowego, przy czym w najgorszym wypadku szczątki mogą być radioaktywne. Nie mówi się także otwarcie, że tarcza ma być zabezpieczeniem przyszłej inwazji USA na Iran (na wypadek ataku odwetowego ze strony Iranu), ale w sumie nikt w administracji Bucha specjalnie temu nie zaprzeczał. To są jedyne przemilczane kwestie, cała reszta jest wiadoma oficjalnie. Jeżeli już chcesz w tarczy widzieć spisek, to nie jest nim sama tarcza i amerykańskie plany, tylko to, że polskie władze tak ochoczo zgadzają się, a nawet zabiegają o jej budowę za nędzne 20 (w innej wersji 40) milionów dolarów dla polskiej armii. To jest faktycznie zastanawiające, dlaczego zarówno PiS, jak i Platforma, które zwalczają się w każdej innej sprawie, akurat w tej są zgodne i chcą dobrowolnie zwalić nam na głowę konsekwencje amerykańskich wojen w zamian za kwotę, która nie jest nawet ochłapem rzuconym psu pod stół. W jakichś sposób Amerykanom udało się skorumpować politycznie polskie władze, ale jak to już temat dla teorii spiskowych sensu stricto. Wydymanie nas na offsecie, wciągnięcie w cudzą wojnę w Iraku, wydymanie nas na rzekomych kontraktach na ropę w Iraku, odmowa zniesienia wiz dla tak "wiernego sojusznika" i wreszcie budowa tarczy, która ma spowodować, że to Polska przyjmie na siebie uderzenie w USA irańskich rakiet, jak i szereg innych wydarzeń (jak choćby powołanie na ministra spraw zagranicznych Radka Sikorskiego, który jako etatowy pracownik CIA uczestniczył w działaniach amerykańskiego wywiadu w Afganistanie w latach 80-tych) pozwalają na wniosek, że Polska zmieniła jednego Wielkiego Brata jakim był ZSRR na nowego, jakim jest USA. Jednak krajem suwerennym Polska nie była za czasów Związku Radzieckiego i nie jest także obecnie.

Komentarz nr3 3 Marzec 2009 20:20

ansmola
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 13.12.2008
Komentarzy: 7
GG: --
Tarczy i tak pewnie nie będzie bo Obama już z ruskimi negocjuje o wspólnej polityce przeciwko Iranowi i tak naprawdę jemu raczej nie zależy na budowie tego gdziekolwiek w europie.

Komentarz nr4 6 Marzec 2009 20:41

kania
Grupa: Gość
Rejestracja : --
Komentarzy: 0
GG: --
proponuje obejzenie zeitgeist2 wyjasnia wszystkie pytania i teoie dlaczego kto i po co. dziekuje

Komentarz nr5 26 Czerwiec 2009 19:54

papirus1
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 11.02.2009
Komentarzy: 4
GG: --
Może i macie racje. Zabieram się do obejrzenia filmu.

 

Powered by Teorie Spiskowe
kontakt/reklama