Awaria cyklotronu » Teorie spiskowe, zeitgeist, iluminaci, masoneria, bilderberg, NWO

 
Teorie spiskowe - niewyjaśnione zjawiska, zeitgeist, ufo, iluminaci, new world order, darmowa energia, kto rządzi światem, masoneria, bilderberg » wspolczesne teorie spiskowe » Awaria cyklotronu

Awaria cyklotronu

  20 Styczeń 2009 20216 / 12 | Kategoria: wspolczesne teorie spiskowe
Wielki Zderzacz Hadronów zepsuł się po jednym dniu pracy, ale informację na ten temat(20.09.08)
potwierdzono dopiero po tygodniu.
Naukowcy z Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych (CERN) w Genewie niechętnie przyznali się do wielkiej awarii Wielkiego Zderzacza Hadronów.
Dlaczego stanął Wielki Zderzacz Hadronów? Bo zepsuł się trzydziestotonowy transformator, który dostarcza energię dla zderzacza.
ALE CZY TAK WYGŁĄDA PRAWDA?
1.POBÓR PRĄDU JEST TAKI SAM JAK PRZED RZEKOMĄ AWARIĄ,TAK PODAJĄ ANONIMOWE ZRODŁA W SZWAJCARI
2.NAJPRAWDOBODOBNIEJ PO URUCHOMIENIU URZĄDZENIE (TOWARZYSZYLA TEMU WIELKA EUFORIA NAUKOWCÓW) DOSZŁO DO PIERWSZYCH
PRÓB I TOJEST PEWNE.
3. CO ODKRYLI JAJOGŁOWI ŻE TAK SZYBKO OGŁOSZONO AWARIE, MOŻE COŚ CO ICH PRZERAZIŁO BĄDZ PRZEROSŁO.
4.BADANIA MOGŁY DAĆ NIESPOTYKANE DO TEJ PORY ODPOWIEDZI CO DO POCZĄTKÓW ISTNIENIA A MOŻE NAWET PRZEJSC DO INNYCH
WYMIARÓW.
ALE NAJPROSTRZĄ ODPOWIEDZIĄ JEST ŻE ARMIA POŁOŻYŁA NA TO SWOJE BRUDNE ŁAPY A AWARIA TO TYLKO ODWRÓCENIE UWAGI
MEDIÓW OD TEMATU.
JEŻELI COŚ WIECIE NA TEN TEMAT TO PISZCIE, NIE UKRYWAM ŻE WIELE OCZEKIWAŁEM PO BADANIACH NA TEJ MEGAMASZYNIE A
WYGLĄDA NA TO ŻE ZNOWU KTOŚ CHCE WSZYSTKO UTAJNIĆ.
ANSMOLA


Awaria cyklotronu
Słowniki i translatory internetowe online! dodajdo
 (Głosów: 15)
Dodal : ansmola | [12]

Komentarz nr1 27 Styczeń 2009 16:01

ad
Grupa: Gość
Rejestracja : --
Komentarzy: 0
GG: --
czemu kosciol sie mieszal w to? troche to dziwne .wiadomo ,ze musial byc tam ktos od podtrzymania wiary ludzi i w razie czego zatajeniu wynikow .z drugiej strony to nie jest takie proste przedsiewziecie i trzeba czasu ale nie sadze ze az tyle. awaria mogla byc prawdziwa, poprostu jeszcze to dla czlowieka za trudne zeby bawic sie retrospekcje poczatku.

Komentarz nr2 27 Styczeń 2009 22:34

ansmola
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 13.12.2008
Komentarzy: 7
GG: --
jezeli cos odkryli, albo sie przerazili, obojetne, ale mamy prawo to wiedziec......

Komentarz nr3 25 Luty 2009 19:46

Quant
Grupa: Gość
Rejestracja : --
Komentarzy: 0
GG: --
Mnie się wczoraj zepsuła spłuczka w kiblu. To na pewno także spisek wojskowych. Ludzie, przestańcie doszukiwać się wydumanych podtekstów. Urządzenia się psują, a TO urządzenie jest po pierwsze najbardziej skomplikowaną i największą maszyną w dziejach świata, po drugie zostało dopiero co zbudowane, bez żadnych wcześniejszych doświadczeń z takimi rozwiązaniami technologicznymi (wcześniejsze akceleratory budowano w oparciu o inne technologie). Zrozumcie, że z technicznego punktu widzenia to jest prototyp, a prototypy są zawsze zawodne, niedopracowane, wymagają lat zbierania doświadczeń i poprawek aby stały się niezawodne. Toż to byłby cud, gdyby nic tam nie nawaliło! Po cholerę pchać tu teorie o utajnieniu przez wojskowych i czy inne tajne organizacje rządzące światem? I co onia tam niby takiego odkryli, że "ich przeraziło"? Smoka wawelskiego, który wylazł z portalu otworzonego do innego wymiaru? A może tak autorzy tej teoryjki najpierw poczytaliby o fizyce cząstek elementarnych, bozonie Higgsa, metodologii badań w fizyce jądrowej? Nie? No pewnie, to przecież wymaga wysiłku, a opowiadanie bzdetów o spiskach wysiłku nie wymaga.

Komentarz nr4 10 Kwiecień 2009 22:30

pavulon
Grupa: Gość
Rejestracja : --
Komentarzy: 0
GG: --
Tu na pewno nie chodzi o prototyp .My jako przecietni ludzie (obywatele ) tak naprawdę nie mamy pojęcia czym jest "zderzacz hadronów "
Myślę , że to urządzenie ma swoje przeznaczenie . Wnioskuję z danych , które znalazłem w sieci - cholernie drogo za to musieli zapłacic .
Co do wszelakich teorii spiskowych proponuję odnieśc się do własnego mózgu i posiadanej merytorycznej wiedzy . A finalizując dodam tylko , że jeśli ktoś egzystuje na tym świecie na poziomie owcy , na pewno pewne fakty zbagatelizuje .

Komentarz nr5 11 Kwiecień 2009 12:20

ansmola
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 13.12.2008
Komentarzy: 7
GG: --
Cyklotron powstał po to aby rozpędzić protony do prędkości zbliżone do światła i doprowadzić do ich zderzenia, co miało dać odpowiedż na to czy w ogóle istnieje cząstka Higgsa i to co najbardziej nas interesuje czyli pierwsze chwile po wielkim wybuchu, ale nie oto mi chodzi, jak się komuś zepsuje spłuczka w kiblu to ją naprawia, chyba że lubi zapach jaki towarzyszy takiej awarii, być może jesienią znowu włączony zostanie LHC, ale sposób w jaki poinformowano o awari transformatora tj tydzień po zdarzeniu przypomina mi to co robiło ZSRR jak umierali ich przywódcy, dlatego mogę spekulować że awaria może być tylko wymówką, po to aby nie publikować wyników pierwszych eksperymentów, a tak dla ścisłości to po to są takie strony aby można wygłaszać tego typu teoryjki, czy to się komuś podoba czy też nie.

Komentarz nr6 30 Maj 2009 22:25

gibon2405
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 30.05.2009
Komentarzy: 1
GG: --
Moim zdaniem urządzenie to ma dwie strony - dobrą i złą! Dobra to taka, że dzięki niemu możemy się dowiedzieć jak naprawdę wyglądały narodziny wszechświata, a złą stroną jest to, że hadrony łącząc się mogą spowodować pojawienie się czarnej dziury na ziemi i ogólnoświatową katastrofę. Co prawda mówią, że dziury te nawet jeżeli by się pojawiły to były by mikroskopijne, ale jest jeszcze taki wariant, że gdyby te mikroskopijne dziury się - rozmnożyły mogły by doprowadzić do powstania większej czarnej dziury!!! To jest tak samo jak bakterią, sama nie wyrządzi żadnej krzywdy ale gdy się rozmnoży i powstanie więcej takich bakterii mogą doprowadzić one do poważnej choroby a nawet śmierci!!! Więc moim zdaniem, ze względu jeszcze słabej wiedzy na ten temat, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo popełnienia błędu który kosztować może zagładę naszej planety ...

Komentarz nr7 31 Maj 2009 02:45

goodgod261
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 31.05.2009
Komentarzy: 3
GG: 9495318
Nawiązując do gibona - być może wytworzyli większą czarną dziurę niż planowali, a całe urządzenie rozwaliła grawitacja. W tydzień zbudowali w tym miejscu coś łudząco podobnego i powiadomili media. Podobnych tłumaczeń mogą być dziesiątki.

Komentarz nr8 7 Czerwiec 2009 02:50

azraroth
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 7.06.2009
Komentarzy: 1
GG: --
LHC to zwyczajne urządzenie bazujące na podstawowych prawach fizyki cząstek elementarnych. Za pomocą elektromagnesów rozpędzasz wiązkę znanych Ci cząstek do żądanej prędkości (zbliżonej do prędkości światła), przez co ich energia wzrasta. Jednocześnie rozpędzasz drugą wiązkę (innych cząstek, o innych energiach), ale w drugą stronę. I tak sobie krążą do momentu aż ktoś ich nie zderzy ze sobą w detektorze. I badasz jakie cząstki i jakie energie powstają w wyniku zderzenia.

Nie ma tu wielkiej filozofii. A jakby coś odkryli to byśmy już wiedzieli, bo naukowcy to z gruntu rzeczy istoty mało dyskretne. Swoją drogą co można tam odkryć poza cząstkami elementarnymi, które dla zwykłego zjadacza chleba mają średnie znaczenie...

Komentarz nr9 3 Lipiec 2009 04:49

krakus
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 3.07.2009
Komentarzy: 1
GG: --
Uważam, że ci jajogłowi bawiąc się w Pana Boga kiedyś spowodują olbrzymią katastrofę na ziemii. Myślę, że jest pewna granica wiedzy której człowiek nie może przekroczyć. Jeśli jednak kiedyś ją przekroczy Bóg będzie musiał nas wszystkich zniszczyć. Pamiętacie biblijny potop? Bóg zniszczył ludzi bo byli nieposłuszni, buntowali się, grzeszyli. Kiedy poznamy prawdę staniemy się zbędnym elementem układanki jaką jest wszechświat i wszyscy zostaniemy zniszczeni.

Komentarz nr10 24 Lipiec 2009 11:40

riffle
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 24.07.2009
Komentarzy: 1
GG: --
Chwała im za to że nie opublikowali danych pierwszych badań jeśli takie w ogóle były. Nie ma potrzeby przekazywać tych danych :)

Komentarz nr11 2 Listopad 2009 18:48

Sampiro
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 2.11.2009
Komentarzy: 2
GG: --
Według mnie jest potrzeba przekazania tych danych.Płacimy w końcu za to MY!Taka maszynka jest według mnie dużym zagrożeniem dla ludzi na ziemi.Podczas pracy tej maszynki powstają mikro czarne dziury.Ale jak wiadomo to nic nieznika bezpowrotnie.Te czarne dziury muszą gdzieś być.Jak napisał jeden z innych użytkowników wyniki badań albo to co zobaczyli przerosło ich,albo coś w trakcie rozruchu wydarzyło się i powstało coś co potrzebuje duuużo enegri jakiś portal,przejście w inny wymiar,świat...?

Komentarz nr12 1 Grudzień 2009 08:54

milosz
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 1.12.2009