Lądowanie Apollo na Księżycu » Teorie spiskowe, zeitgeist, iluminaci, masoneria, bilderberg, NWO

 
Teorie spiskowe - niewyjaśnione zjawiska, zeitgeist, ufo, iluminaci, new world order, darmowa energia, kto rządzi światem, masoneria, bilderberg » archiwalne teorie spiskowe » Lądowanie Apollo na Księżycu

Lądowanie Apollo na Księżycu

  13 Wrzesień 2008 16880 / 10 | Kategoria: archiwalne teorie spiskowe
Teoria spiskowa o lądowaniu Apollo na Księżycu

Zwolennicy tego poglądu uważają, że amerykańscy astronauci nie wylądowali na Księżycu, a agencja kosmiczna NASA sfałszowała zdjęcia, filmy, próbki skał księżycowych i inne dowody tego wydarzenia

Lądowanie Apollo na Księżycu
Oto niektore argumenty:
Na żadnym ze zdjęć z Księżyca nie widać gwiazd.
W całej bazie filmów NASA, nie ma jakichkolwiek filmów z astronautami na tle ziemi.
Astronauci na Księżycu podskakują zbyt nisko. W grawitacji Księżyca powinni być w stanie skakać wyżej
Także i na zdjęciach flaga jest pomarszczona tak, jakby łopotała na wietrze.
Na wielu zdjęciach cienie rzucane przez obiekty padają w różnych kierunkach, co sugeruje używanie wielu źródeł światła
Żaden astronauta nie przeżyłby poziomu promieniowania obecnego w pasach Van Allena
W całej bazie zdjęć dostępnych na serwerze NASA nie ma ani jednego zdjęcia, na którym kosmonauta wykonuje z kamerą w ręku obrót o 360 stopni, pokazując panoramę księżyca.
Odrzut silnika rakietowego modułu księżycowego powinien był zostawić pod sobą krater.




Lądowanie Apollo na Księżycu
Według zwolenników teorii spiskowej na tym filmie oraz kilku innych z misji Apollo astronauta podnoszony jest z ziemi na linie; piach spod butów wydaje się opadać z większym przyspieszeniem niż człowiek.
Innym przykładem rozbieżności pomiędzy prędkością opadania człowieka oraz pyłu jest film z misji Apollo 16 przedstawiający Johna Younga salutującego w podskoku.











Film przedstawiający zejście na księżyc :




Zapraszam do komentowania teori
Słowniki i translatory internetowe online! dodajdo
 (Głosów: 78)
Dodal : admin | [10]

Komentarz nr1 3 Grudzień 2008 13:33

seba1988
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 3.12.2008
Komentarzy: 1
GG: --
przekonywujace jednak czlowiek posiada za duza technologie zeby nieodwiedzic ksierzyca pozdrawiam wink

Komentarz nr2 11 Styczeń 2009 17:16

YOHanna
Grupa: Gość
Rejestracja : --
Komentarzy: 0
GG: --
seba1988, być może teraz człowiek ląduje na księżycu, ale mówimy tu o pierwszym takim lądowaniu, kiedy technologie były gorzej rozwinięte, a komputery miały w tych czasach moc obliczeniową naszych dzisiejszych kalkulatorów. Podejrzane, prawda? Można podać naprawdę wiele argumentów przeciwko sukcesowi Apollo.

Komentarz nr3 28 Styczeń 2009 13:03

speeder
Grupa: Gość
Rejestracja : --
Komentarzy: 0
GG: --
Po pierwsze jak powszechnie wiadomo, technologie o ktorych my mamy pojecie w tej chwili armia amerykanska czy nasa dysponowala znacznie wczesniej. Skad wiec pewnosc ze w czasach kiedy my mielismy kalkulatory oni nie mieli nic lepszego? Po drugie, przypomnialo mi sie jakis czas temu czytalem wywiad z bylym atronauta nasa mowil ze podczas ladowania na ksiezycu kosmici przygadali sie ziemianom i regularnie odwiedzaja ziemie. Wiadomo ze rzad nei chce ujawnic i wypiera sie istnienia obcych cywilizacji, moze wlasnie dlatego nie pokazali wszystkiego? Byli na ksiezycu ale nie mogli za duzo pokazac zeby nie ujawnic szczegolow!

Komentarz nr4 7 Luty 2009 23:00

yohanna
Grupa: Gość
Rejestracja : --
Komentarzy: 0
GG: --
Mimo iż często wierzę w teorie spiskowe i inne takie, uważam że komentarz dotyczący kosmitów na księżycu to przesada

Komentarz nr5 7 Marzec 2009 16:34

gagarin
Grupa: Gość
Rejestracja : --
Komentarzy: 0
GG: --
Argumenty podane są na tyle żałosne, że aż szkoda komentować.
Ten stek bzdur dawno został wyśmiany, ale pojawiły się nowe - jeszcze głupsze !
Wystarczy się wczytać w argumenty z jednego forum które ma na sztandarze słowo "prawda"
No coments.

Komentarz nr6 17 Kwiecień 2009 10:13

jarobert
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 16.04.2009
Komentarzy: 3
GG: --
Nie wierzę za cholerę w to że Apollo dotarł na księżyc jako pierwszy.
Amerykanie od lat robią nie tylko swoich obywateli ale i cały świat w ciula i tym razem też tak było.
Kiedyś pamiętam oglądałem filmik który przedstawiał amerykańskiego astronautę skaczącego po księżycu i nagle spadło na niego oświetlenie (pewnie z ziemi ktoś dorzucił).

Komentarz nr7 30 Kwiecień 2009 15:37

młody
Grupa: Gość
Rejestracja : --
Komentarzy: 0
GG: --
Mnie zastanawia tylko jedno - skro byli tam raz to czemu nie eksploruja dalej??? Nie ma tam nic ciekawego? Za droga wycieczka? -coś nie gra i tyle :)

Komentarz nr8 3 Maj 2009 21:16

gagarin
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 3.05.2009
Komentarzy: 1
GG: 11621205
jarobert - na ten głupawy, półminutowy klipek, nabrałeś się nie tylko Ty.
W 2002 roku, (czyli w 33 lata po faktycznym lądowaniu Apollo 11), siedziało sobie przy piwku paru znudzonych gości i kombinowali jakby tu wykręcić jakiś numer. Wpadli tedy na pomysł nakręcenia filmiku parodiującego teorie spiskową lądowania na Księżycu. Ustawili w garażu drabinkę, pogorszyli celowo ostrość nagrania, podłożyli dźwięk z netu, oraz nagrali te 32 sekundy wg własnego scenariusza i umieścili utwór na YT.
Ku ich osłupieniu, internauci w swej naiwnej większości nie zrozumieli żartu i uznali żej jest to epokowe odkrycie co do oszustwa misji Apollo.
I tak to ten epokowy utwór o nazwie "moonthuth" rozsiał się w tysiącach adresów netowych i ciągle znajduje naiwniaków. Coś niebywałego !!!
http://www.youtube.com/watch?v=Gc2J32UbrHY
http://szron.wrzuta.pl/film/2I3DAXGVX4G/moontruth
itd...

Komentarz nr9 26 Czerwiec 2009 20:37

papirus1
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 11.02.2009
Komentarzy: 4
GG: --
Byli nasi na księżycu i basta!

Komentarz nr10 10 Wrzesień 2009 18:01

antekk
Grupa: Użytkownik
Rejestracja : 10.09.2009